Flag_ru Flag_en Flag_lv
 • Mērniecības pakalpojumi
  Elektrodzinēju remonts

  SIA "VBE" dibināta 1997. gada 9. maijā.

   

  Uzņēmuma galvenās darbības sfēras ir:

   

  1. Elektrodzinēju un elektroierīču remonts

  2. Mērniecība, ģeodēzija, kartogrāfija

   

  Mūsu uzņēmums tika izveidots uz vecās un labi zināmās rūpnīcas "VEF" elektrotehniskās nodaļas bāzes, kas savulaik bija Latvijas lepnums. Mēs esam centušies saglabāt vecās VEF tradīcijas un tehnoloģijas, tās pavairojot un iesaistot darbā jaunas tehnoloģijas. Bet pats galvenais ir pieredze un kvalitāte, ko mēs garantējam.

  Šobrīd esam stabils, atpazīstams un cienījams uzņēmums, kurā strādā profesionāļi savā nozarē, kas garantē kvalitāti un augstāko atbildības sajūtu.

  Par galveno mērķi kompānija izvirzīja saglabāt un nostiprināt pozīcijas elektroiekārtu apkalpošanas tirgū, un turpināt attistīties inženierdarbības jomā, tai skaitā mērniecībā, ģeodēzijā, kartogrāfijā.

  Pie mums strādā sertificēti speciālisti ar profesionālu augstāko izglītību un daudzu gadu pieredzi mērniecības un ģeodēzijas jomā, kā arī elektroiekārtu remonta jomā.

  Mūsu vīzija ir nepārtraukta attīstība un godīga sadarbība.

  Mēs lepojamies ar mūsu partneriem un klientiem. Tās ir pašvaldības, vēstniecības, bankas, departamenti, Saeimas struktūras,Valsts akciju sabiedrības, būvniecības uzņēmumi, ceļu uzturētāji, sporta centri, lauku saimniecības un individuālie komersanti, ka arī privātpersonas.

  SIA  „VBE” atbalsta flamenko festivāla „OLĒ” norisi un kļūst par tā sadarbības partneri. FACEBOOK

  Mūsu klientiem!

  Pateicamies, ka izvēlējāties SIA "VBE". Aicinam Jūs izmantot mūsu pakalpojumus arī turpmāk.

   

  Vizītkartes:

  lejuplādēt vizītkarti

  Vieta mūsu partneru banneriem!